LETNÁ ŠKOLA
MEDZINÁRODNÉHO
PRÁVA

LETNÁ ŠKOLA
MEDZINÁRODNÉHO
PRÁVA

• Baví vás medzinárodné právo?
• Ste študent medzinárodného práva alebo medzinárodných vzťahov?
• Chcete efektívne využiť čas prázdnin a zažiť nezabudnuteľný zážitok s významnými ľuďmi z oblasti medzinárodného práva?
• Radi by ste sa stretli s odborníkmi, ktorí vám umožnia rozšíriť teoretické vedomosti z medzinárodného práva a prepojiť ich v praxi?

Ak ste na všetky (alebo väčšinu) z týchto otázok odpovedali kladne, potom čítajte ďalej.

LETNÁ ŠKOLA MEDZINÁRODNÉHO PRÁVA (MP)

Slovenská spoločnosť pre medzinárodné právo pri Slovenskej akadémii vied (SSMP) s akademickou podporou univerzít a právnických fakúlt na Slovensku, majú pre vás jedinečnú príležitosť, vďaka ktorej vás vtiahneme do sveta medzinárodného práva na teoretickej i praktickej úrovni.

Letná škola Ivana Krna

Letná škola medzinárodného práva Ivana Krna ponúka získanie cenných zručností a vedomostí.
Okrem iného tiež poskytuje možnosť stretnúť sa s odborníkmi na medzinárodné právo a dozvedieť sa o stážach v európskych či medzinárodných inštitúciách. Absolvovaním našej letnej školy si tak môžete vylepšiť váš životopis a rýchlejšie získať prácu v medzinárodných vodách.

V letnej škole medzinárodného práva zažijete skvelý týždeň s kolegami a kolegyňami z Česka a Slovenska
v spoločnosti kvalitných lektorov a lektoriek z praxe i z akademickej obce.

Letná škola MP pod záštitou SSMP je zameraná na aktuálne otázky a prax v tejto oblasti. Projekt letnej školy má dlhoročný Slovensko-český rozmer a prihlásiť sa môžu študenti a absolventi maximálne 12 mesiacov po ukončení štúdia zo Slovenska aj z Českej republiky
(prípadne študenti z iných krajín ovládajúci slovenský alebo český jazyk na úrovni C1).

Letná škola MP

Lektormi a lektorkami letnej školy sú kvalifikovaní odborníci a odborníčky, vybraní najmä z praxe
(rezort diplomacie SR a ČR, katedry medzinárodného práva, medzinárodné organizácie, medzinárodné mimovládne organizácie a podobne). Základňu týchto odborníkov dopĺňajú aj osobnosti so špecializáciou na danú oblasť, ktorej sa jednotlivé ročníky venujú.

Okrem odborných prednášok a príspevkov sa môžete tešiť aj na bohatý kultúrny a spoločenský
program počas celého trvania letnej školy, a to za prítomnosti lektorov a lektoriek.

Ak chcete svoje vedomosti a poznatky posunúť na vyšší level, neváhajte a absolvujte s nami Letnú školu medzinárodného práva Ivana Krna!

Sledujte našu webstránku www.ssil-ssmp.org alebo www.medzinarodnepravo.sk, prípadne nás začnite sledovať na Facebooku, aby ste sa včas dozvedeli, kedy bude najbližšia letná škola medzinárodného práva s SSMP (Slovenskou spoločnosťou pre medzinárodné právo pri SAV).

Tešíme sa na vás!

Pre získanie viac informácií nás kontaktujte e-mailom office@ssmp-ssil.org alebo prostredníctvom kontaktného formulára nižšie.

KONTAKTNÝ FORMULÁR

4 + 4 =

SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH